אינטרנט ושיווק

במיוחד לעסק חדש: אתר מותאם למובייל ושיווק

נתח גדול יותר ויותר מעולם השיווק והפרסום עובר מדי שנה לעולם הדיגיטלי, ובפרט לעולם האינטרנט, כאשר השיווק באינטרנט נהיה אחד מערוצי השיווק הבסיסיים והגדולים ביותר כיום. אף חברה, ארגון או עסק, בין אם מדובר בעסק קטן ומתחיל או בתאגיד בינלאומי ענקי, אינם יכולים להרשות לעצמם לוותר כיום על שיווק באינטרנט כחלק משמעותי ועיקרי ממערך השיווק והפרסום שלהם.

אחד האלמנטים החשובים ביותר בתוך עולם השיווק באינטרנט הוא ההתאמה של אתר האינטרנט, כמו גם של קמפיין השיווק האינטרנטי כולו, הוא התאמה לגלישה סלולרית. מדוע מדובר בצורך מהותי כל כך, מדוע הוא רלבנטי במיוחד במקרה של עסקים חדשים וכיצד עושים זאת?

האינטרנט, ערוץ שיווק מוביל לכל עסק

קל להבין מדוע התייחסות לגלישה סלולרית, או באופן כללי יותר – לגלישה ממכשירים ניידים (סלולאריים, טאבלטים וכו'), היא חשובה ומהותית כיום כל כך בעולם השיווק, כאשר מביטים על הרלבנטיות של מכשירים ניידים עבור כולנו. כבר כמה שנים שכמעט ולכל מי שאנחנו מכירים יש סמארטפון ממנו הוא מבצע חלק ניכר מהגלישה האינטרנטית שלו, ולמרביתנו גם בבית וברכב יש טאבלט או מכשיר נייד אחר ממנו אנו גולשים באינטרנט מדי יום.

לכן, אביזרים לסלולרי ותחומים קשורים נוספים כבר מזמן הפכו לתעשיות ענק הרלבנטיות עבור כולם – כיסוי אייפון, מטען לרכב או מגן מסך הם כבר כמה שנים מוצרים נפוצים ביותר הנמכרים המיליארדים ברחבי העולם. בדיוק כמו שמוצרים דוגמת מגן מסך טוב או כיסוי אייפון הפכו רלבנטיים עבור מיליארדי אנשים בעולם, כך גם מסרים שיווקיים ומידע המועברים באינטרנט.

וזהו מקור הרלבנטיות העצומה של האינטרנט כערוץ שיווק מוביל עבור כל עסק, חברה וארגון כיום. בעולם בו מרבית האנשים נחשפים לעולם שסביבם גם ובעיקר דרך הסלולרי והטאבלט לאורך היום כולו, אף בעל עסק אינו יכול להרשות לעצמו להתעלם משיווק באינטרנט כערוץ שיווקי מוביל ועיקרי.

לא עומדים במקום: מתאימים את העסק לטכנולוגיה

התאמת אתר האינטרנט של העסק לגלישה ממכשירים ניידים קריטית כאמור עבור כלל העסקים, אך גם ובמיוחד עבור עסקים חדשים הנמצאים בשלבים הראשונים של חייהם. כפי שכל בעל עסק חדש יודע, שלבים אלו קריטיים ומאתגרים במיוחד, והמקום לטעויות קטן הרבה יותר. לכן, בעליו של העסק החדש ירצו להשיג כל יתרון אסטרטגי אפשרי עבור העסק, ולהימנע מטעויות שיגרמו לעסק לאבד חשיפה שיווקית ולקוחות פוטנציאליים. לכן, עבור מנהליו של עסק חדש חשוב ביותר לוודא כי אתר האינטרנט של העסק, ולמעשה מערך השיווק הדיגיטלי של העסק כולו, זמינים ונוחים לגישה עבור כל מי שגולש גם מהסלולרי או הטאבלט. זמינות זו עשויה בהחלט להוות את ההבדל בין עסק חדש מדשדש אשר לבסוף יקרוס לבין עסק חדש אשר יתחיל לצבור חשיפה ולקוחות ויעלה על מסלול הצמיחה.

בחירת אנשי מקצוע מומחים

נניח וכבעלי עסק חדש הפנמנו את החשיבות העצומה של האינטרנט כערוץ שיווקי ואנו מעוניינים לפעול בערוץ זה ולהשתמש ברשת על מנת להעניק לעסק שלנו בתחילת דרכו את סיכויי ההצלחה הטובים ביותר – מה עלינו לעשות? היכן להתחיל?

ובכן, חשוב להבין כי כיום שיווק באינטרנט הוא כבר עולם ומלואו – תחום עשיר ומלא בכלים וטכניקות עבודה שונות, ובעיקר תחום תחרותי ביותר – כולם מפרסמים ומשווקים כיום באינטרנט ורמת התחרות עימה יש להתמודד גבוהה. למרבה המזל, הכלים הטכניים השונים שמעניק האינטרנט בהקשר של עולם השיווק הם יעילים ומתוחכמים במיוחד. לדוגמה, אפשרויות לפלח את השוק וקהל היעד ולהגיע ללקוחות פוטנציאליים בעלי סיכוי גבוה להתעניין במוצר/שירות שאנחנו מציעים הן מתקדמות ויעילות יותר באינטרנט ממה שהיו אי פעם בעבר בעולם השיווק ה"מסורתי".

על מנת לנצל בצורה טובה את אותם כלים מתקדמים ומתוחכמים ועל מנת להצליח להתמודד עם רמת התחרות הגבוהה השוררת בעולם השיווק האינטרנטי, נרצה לעבוד עם אנשי מקצוע מהתחום. אנשי שיווק דיגיטלי אשר מתמחים בדיוק בעולם מורכב, עשיר ותחרותי זה, ויידעו בדיוק כיצד לנצל את הכלים המתקדמים שמעניק לנו האינטרנט על מנת לקדם את מערך השיווק והפרסום של העסק שלנו באופן משמעותי.

רוצים אתר פצצה מותאם למובייל? צרו קשר!

שתף תוכן:
  • googleplus
  • linkedin
  • rss
  • mail