אינטרנט ושיווק

מקים עסק? אתר סלולרי כבר יש לך? הגיע הזמן שתכיר!

מסך האפליקציות של אייפון
אם את או אתה עומדים לקראת הקמה של עסק חדש, ברור לכם שבכדי שתוכלו לשווק את עצמכם בצורה טובה, הרי שבעולם הטכנולוגי שאנו חיים בו כיום, אי אפשר באמת להקים עסק, בלי שיש לנו אתר אינטרנט. עם זאת, הבנה זו הייתה נכונה עד  לא מזמן אך ורק לאתרים אשר היה ניתן לצפות בהם דרך מסכי המחשב. אולם, בשנים האחרונות הולכת וגוברת ההכרה שאם אתה מקים עסק – אתה חייב גם לדאוג לאתר אינטרנט סלולרי, אשר יוכל לעלות במכשירים הסלולריים המתקדמים, או כפי שהם נקראים גם "סמארטפונים". אז למה בעצם זה חשוב כל כך? ומה אפשר לקבל בעזרת האתר הסלולרי?
 

החשיבות באתר הסלולרי

לא לחינם אנו שואלים האם אתה מקים עסק? אתר סלולרי כבר יש לך? זאת משום שמחקרים שנעשו בשנת 2013 הראו שכמחצית (!) מהאנשים אשר גולשים באינטרנט באופן של יותר משלוש פעמים בשבוע, עושים זאת רוב הזמן דרך הטלפון הסלולרי שלהם, ולא דרך המחשב האישי שלהם. כאשר מדובר על אנשים שגולשים באופן יומיומי וקבוע באינטרנט – מתברר ש79% (!) עושים זאת באופן קבוע דרך הטלפון הסלולרי שלהם. מה זה אומר? שאם אתם עכשיו מקימים עסק חדש, ורוצים לקבל כמה שיותר כניסות לאתר שלכם – אתם חייבים להתחשב בשוק הסלולרי ובגולשים שלו, כי הם מהווים חלק ניכר מהלקוחות העתידיים שלכם.אולם, אילו התאמות בכלל חשוב לבצע לאתר סלולרי ובמה הוא נבדל מאתר אינטרנט רגיל? קודם כל כדאי לזכור שדרך הגלישה שלנו בטלפון הסלולרי היא שונה. היא לא מבוססת על מקלדת ועכבר, אלא ברוב המקרים על מסך מגע, ולכל היותר על כפתור או שניים נוספים שנמצאים על המכשיר הסלולרי. זה אומר שהאתר הסלולרי שנקים לעסק החדש, צריך להתאים במיוחד למגע של אצבעות. הלינקים צריכים להיות גדולים, בולטים ונוחים, והדפים לא יכולים להיות רחבים או ארוכים מידי, משום שאז הגלישה בהם לא תתאים לרזולוציה של המסך. מעבר לכך, אתר סלולרי כולל כמובן גם דומיין משלו, כך שתהיה לו כתובת ייעודית. אם תרצו לשלב באתר שלכם תפריטים שונים, תמונות וסרטונים – כמובן שהם יותאמו לגודל של המסך של הטלפונים הסלולריים הנפוצים.

לקבל מענה מעולה לעסק שלכם

זכרו שבניית אתר סלולרי לא נחשבת כמותרות לעסק חדש, וכאשר אתם מתכננים את ההוצאות הראשונית לעסק – חובה להתחשב בעלויות הבניה של אתר סלולרי. למידע נוסף על יתרונות האתר הסלולרי לחץ כאן. בהנחה שאתם רוצים לפנות לכמה שיותר אנשים, ובפרט לקהל יעד משכל יותר, צעיר יותר, ובעל יותר השפעה ובעל יותר אמצעים – אתם חייבים שתהיה לכם התאמה של אתר האינטרנט לפלטפורמה הסלולרית. חשוב כמובן במקביל גם להשקיע באתר האינטרנט הרגיל שלכם, ולדאוג שיהיה סנכרון מושלם בין השניים, כך שמידע חדש, עדכני ורלוונטי יעלה לכל האתרים שלכם. הדבר יבטיח שכבר בצעדים הראשונים – העסק שלכם יעשה חיל.
שתף תוכן:
  • googleplus
  • linkedin
  • rss
  • mail