אינטרנט ושיווק

כיצד אפשר להעזר בבית דפוס לשיווק העסק החדש?

המילה “שיווק” הפכה בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מהמילון הכתוב והלא-כתוב של תחום העסקים ולאחר המילים החשובות בו.

עסק חדש דורש שיווק ומיתוג ואלו דורשים הרבה מאד יצירתיות, מחשבה ושימוש בשיתופי פעולה עם מגוון גופים, בין היתר ובעיקר עם ענף הדפוס. כל התהליכים האלו חשובים בעיקר כדי לשווק את העסק ולהפוך אותו למוכר בשטח. כיצד אפשר להשתמש בשירותי בית הדפוס ליצירת מיתוג ושיווק מנצחים?

שלח את מיתוגך על פני המים

בראש ובראשונה, בתי דפוס מאפשרים לנו ליצור אלמנטים ממותגים הקשורים לעסק, בעלות נמוכה יחסית ובהשקעה מינימלית. מדפים להדפסה ולמכתבים, דרך המעטפות ועד פנקסי הצ’קים המעוצבים שניתן להזמין היום לבית העסק, כל אלו עוברים תהליך של מיתוג. 
בחירת לוגו שיופיע על כל המוצרים הללו, הדפסת המוטו של החברה וכמובן פרטי ההתקשרות והקפדה על בחירת צבעים ונראות מסוימת – להלן “המיתוג” – כל אלו יכולים לעזור לשווק את העסק שלך וליצור הכרות איתו של לקוחות, ספקים ועוד אנשים שרואים את מוצרי הדפוס האלו. זו למעשה דרך למתג את העסק ולשווק אותו מבלי להוציא הון תועפות על קמפיינים פרסומיים או מודעות בעיתון.

מוצרי פרסום ושיווק שמייחדים את העסק שלך

לצד מוצרי דפוס שגרתיים כמו ניירות מכתבים, מעטפות, מדבקות או פנקסי צ’קים, בית דפוס מציע היום שלל מוצרים נלווים עליהם אפשר להדפיס אלמנטים שיווקיים שקשורים לעסק שלך. כך למשל ניתן להדפיס על עטים, על קלסרים, על תיקים ועל קופסאות גפרורים. ניתן להדפיס על מתנות לחגים, על כלים ועל מצעים – כמעט על כל מוצר שאתם מעלים על דעתכם. מוצרי הפרסום האלו כשמם כן הם – הם מפרסמים את העסק ויוצרים הכרות איתו אצל אנשים רבים שבאים במגע עם המוצרים ורואים אותם.

חומרי פרסום בעיצוב אישי

בית דפוס מאפשר לבעלי עסקים חדשים וותיקים להיות יצירתיים ולייצר חומרי פרסום אינדיבידואלים שיעזרו לשווק את העסק. בניגוד לפורמטים מוכנים של פנקסי קבלות וחשבוניות, מעטפות או פנקסי צ’קים, היום עולם הדפוס מציע עיצוב אישי וייחודי לכל מוצר שאתה מזמין. כך למעשה אתה יוצר עוד נתיב שיווקי שלא מהווה השקעה יוצאת דופן, אבל השם של החברה, הפרטים שלה, המוטו שלה ולפעמים גם תמונות המוצרים שלה – בהתאם לעיצוב האישי שבחרת – מופיעים גם על הדברים הכי שגרתיים, אלו שכל עסק צריך. 
עולם העסקים ותחום הדפוס מתכתבים זה עם זה במערכת יחסים הדוקה, בעיקר כשמדובר בשיווק ופרסום של העסק. היום ענף הדפוס מציע אינספור אפשרויות להגדיל את השיווק של העסק באמצעים פשוטים וזולים יחסית, שכל עסק יכול להרשות לעצמו.
שתף תוכן:
  • googleplus
  • linkedin
  • rss
  • mail