אינטרנט ושיווק

קידום אתרים לבעלי עסקים

קורס קידום אתרים- היכן כיצד ומתי?

כל בעל עסק קיים בישראל נדרש לבנות אתר באינטרנט, כאשר מדובר אך ורק בהתחלתו של תהליך שיווק הרבה יותר רחב שנדרש לשורה ארוכה שלפעולות נוספות. כך למשל אתר אינטרנט ללא הפניות וקישורים ממקורות חיצוניים, לא יצליח לייצר תנועה מספקת דיו וניתן יהיה להשוותו לבית עסק שהוקם בלב מדבר. יצירת תנועה גדולה יותר באתר העסק על ידי הגולשים, ניתנת לביצוע על ידי כמה וכמה אפשרויות, אחר מהאופציות הפופולאריות ביותר עבור בעלי אתרים כיום מסתכמת בקידום אתרים שגם הא כולל שתי אפשריות מרכזיות.

קורס קידום אתרים אורגני וממומן

האפשרות הראשונה אם כן לקידום אתרים הינה על ידי מה שנקרא כיום קידום ממומן באמצעות Google Adwords. סוג הקידום הזה מאפשר לנו להציב מודעה כלשהי בחיפוש מילות המפתח במנוע החיפוש של גוגל. כאשר מבוצעת הקלקה על ידי הגולשים במודעה שהצבנו, עלינו לשלם עבור מחיר שהגדרנו מראש. מעבר לתוצאות הממומנות, ניתן לשלב גם פעולות נוספות שקשורות לאפשרות קידום שנייה הנקראת קידום אורגני. חיפוש אחר מילות מפתח מסוימות חושף אותנו בכל דף לעשר תוצאות אורגניות.

מהו קידום אתרים אורגני?

מדובר בתוצאות קבועות שעשויות להשתנות אך ורק לעתים רחוקות, ולמעשה נמצאות בעמוד החיפוש בעקבות דירוג האתרים שלמנוע החיפוש גוגל. קורס קידום אתרים אורגני הינו בגדר הכרח עבור כל מי שמעוניים לדעת כיצד יש לבצע פעולות קידום מהסוג האמור. הדירוג של גוגל נעשה על פי מספר פרמטרים שונים. כדי להבין טוב יותר מהם אותם פרמטרים ומהו האלגוריתמים של גוגל יש לבצע עשרות אם לא מאות מחקרים לרבות שינויים כאלו ואחרים באתר העסק ולבסוף לבדוק האם גוגל דירג את האתר גבוה בתוצאות החיפוש.

מה לומדים בקורס לקידום אורגני של אתרים?

כדי להבין את מכלול הגורמים המרכזיים שמשפיעים על קידום האתר ישנו צורך לחבר את המחקרים ואת כל הממצאים שנאספו. בהתאם לכך נמשיך לקדם את האתר באינטרנט. קורס קידום אתרים אורגני מתמקד אם כן באותם המחקרים שצוינו לעיל כמו גם בפעולות שיוכלו לסייע לאתר להיות מדורג בראש תוצאות החיפוש של גוגל.

בעידן שבו ניתן ללמוד ולקבל מידע מהאינטרנט חשוב להמשיך להתעדכן בשינויים גם לאחר סיום הקורס. תמיד יש שינויים בתחום ולכן תהליך הקידום מלווה תמיד בתהליך למידה. במסגרת קורס קידום אתרים לומדים נושאים שונים ומגוונים על מנת להפיק את המרב מכל התוכנות והכלים שקיימים ועוזרים לעבודת המקדם. בקורס קידום אתרים יושם דגש על כתיבת תוכן איכותי ועל הפצתו ברשת.

למה כדאי לבעל עסק לעבור קורס קידום אתרים?

יש בעלי עסקים קטנים שמחליטים לעבור קורס קידום אתרים על מנת לעשות את עבודת הקידום של העסק שלהם באופן עצמאי. אך ברוב המקרים בעלי עסקים וחברות יפנו לחברות קידום על מנת שיבצעו עבורם את קידום האתר אך גם במקרה הנ”ל כדאי לבעל עסק לעבור קורס קידום אתרים ולהכיר את העולם יותר מקרוב. ללמוד מושגים, ללמוד מערכות שנותנות נתונים אודות האתר, לדעת את אופי העבודה ולדעת למה לצפות ממקדמי האתרים מולם הם עובדים.

קידום אתרים יכול לעזור לכם לממש את הפונטציאל העסקי הטמון. באמצעות קידום טוב תוכלו להגדיל את קהל הלקחות אליהם אתם פונים.
שתף תוכן:
  • googleplus
  • linkedin
  • rss
  • mail