אינטרנט ושיווק

תוספי חובה באתרים עם מערכת וורדפרס

היום כבר מאוד ברור שוורדפרס היא הפלטפורמה המובילה לבניית ופיתוח אתרים מכל סוג שהוא. הסיבות לכך רבות, לא נפרט אותם כאן, לשם כך נכתבו עשרות מאמרים וידיעות שמוכיחים את העבודה המשמחת הזאת. אחת הסיבות שכן קשורה לנושא שלנו היא ספריית התוספים הגדולה והיכולת שלנו להרחיב את הפונקציונליות ויכולות האתר באמצעות תוספים אלו. אז לפני שאתם מתחילים בניית אתר וורדפרס חדש או באחד קיים הנה המלצה על כמה תוספי חובה.
 

All in One SEO Pack – תוסף שיעזור וימקד אתכם בקידום האתר בכל נושא התוכן של הכותרות ותיאור הדפים שמנועי החיפוש קוראים, בעל משקל מכריע בקידום האתר, בין התוספים הפופולאריים ביותר בספריית התוספים של וורדפרס. קל ופשוט לתפעול.

Contact Form 7 – תוסף טפסים ליצירת קשר, חובה בכל אתר שמכבד את עצמו לפחות טופס אחד כדי שמשתמשי האתר יכלו לפנות אליכם בקלות ללא מאמץ מיותר. התוסף תומך בעברית וגם הוא בין התוספים הפופולריים ביותר בספריית התוספים של וורדפרס.

תוסף אבטחה Limit Login Attempts – תוסף זה חשוב מאוד ויכול להגן על האתר והמערכת שלכם מפריצה של אקרים או רובוטים אקראיים. התוסף בעצם נועל את המערכת לאחר מספר ניסיונות התחברות כושלים לפרק זמן שאתם תחליטו ובכך מגן עליה מכניסה של גורמים לא רצויים. לפעמים תוסף זה כבר מגיע מותקן עם המערכת אז כדי לבדוק.

תוסף סטטיסטיקה WP SlimStat – אם אין אתם יודעים איך לחבר את האתר למערכת הסטטיסטיקה של גוגל אז תוסף זה הוא תחליף פשוט וייתן לכם את המידע והנתונים על ביקורים באתר לפי חתכים שונים ובעצם באמצעותו תוכלו להבין את התנועה באתר ולקבל תובנות לגבי התוכן וקידום האתר.

תוסף גיבוי Online Backup for WordPress – למרות שהיום ברוב השרתים אתם מקבלים שירות גיבוי אוטומטי, חשוב מאוד לא להסתמך על זה ולבצע גיבוי של האתר אחת לכמה זמן. באמצעות תוסף זה תוכלו לבצע גיבוי מלא לאתר ולמסדי הנתונים לשמור אותם אונליין או אולי הכי חשוב להוריד אותם למחשב שלכם ולשמור במקום בטוח.

 

אם כן אלו כמה תוספי חובה להתחיל איתם בכל אתר וורדפרס, ברור שישנם עוד הרבה תוספים חשובים לכל מטרה, אותם תוכלו לגלות בהמשך הדרך.
שתף תוכן:
  • googleplus
  • linkedin
  • rss
  • mail