מידע נוסף

איך פותחים עסק של משרד תיווך

העיסוק בתחום התיווך הוא מרתק ויוצר המון סיפוק לעוסקים בכך. קיימות כמה דרכים לפתוח משרד תיווך, האחת היא לפתוח משרד פרטי של אדם אחד או של כמה שותפים והאופציה השנייה היא להתחבר לחברה בין לאומית, אשר עוסקת בתחום זה שנים רבות.

פתיחת משרד תיווך 

משרד תיווך רימקס חדרה הוא דוגמה מצוינת לאופן ההתנהלות של משרד תיווך. המתווכים שעברו קורס וקיבלו רישיון לעסוק בתיווך, החליטו להקים משרד תיווך אשר משתייך לרשת בין לאומית מוכרת. היתרון הוא שבמהלך העבודה, המתווכים זוכים לידע רב מהנהלת החברה, בהדרכות, בקורסים אשר כוללים נושאים אקוטיים שבהם נתקלים המתווכים ביום יום.

כאשר מתחברים לרימקס חדרה מקבלים מן המוכן הרבה מאד מידע אשר מסייע מאד בהתנהלות היום יומית.

איך זה עובד?

כדי להפעיל את הסניף הבעלים שוכרים משרד במיקום מרכזי בעיר ומתחילים ליצור קשרים עסקיים וקשרים עם לקוחות כדי ליצור מאגר של דירות למכירה ולהשכרה במיקומים רבים ברחבי העיר, בכל אחת מהשכונות ובגדלים שונים של דירות.

המטרה של משרד התיווך הוא ליצור מגוון גדול של דירות ובתים פרטיים, כך שהם יוכלו להציע מבחר גדול לכל אחד מהלקוחות הפוטנציאלים אשר מגיעים לסניף או יוצרים קשר טלפוני.

מקצועיות הוא שם המשחק 

עם הזמן מעבר לשותפים מצטרפים למשרד מתווכים נוספים והדרך המקצועית בהתנהלות עם הלקוחות בדרך אנושית, בהעברת מלוא המידע וגם באוזן קשבת הם המפתח להצלחה של כל עסקה. 

כאשר בעל נכס מעוניין למכור נכס מחפשים עבורו במשך פרק זמן ארוך את הקונה שמעוניין לרכוש נכס זה עד שמוצאים רוכש. אך כדי שהתהליך ייצא לפועל, המתווך המיומן מסייע בהליך המשא ומתן בין הצדדים. הוא שומע את הדרישות ואת הבקשות ומחפש דרכים איך לגשר בין הפערים. מתוך הניסיון שלו, המתווך מציע כמה וכמה אופציות בכל אחת מנקודות המחלוקת ובמקרים רבים הוא מצליח ליצור פשרה אשר מקובלת על כולם כדי לקדם את המכירה. 

במה תלויה ההצלחה של משרד התיווך? 

לכל משרד תיווך חדש קיימת תקופה ראשונית אשר אין בה הרבה עסקאות כיוון שהמשרד עדיין לא מוכר בעיר. אך עם הפרסומים, המידע שזורם באתר וברשתות החברתיות, מתחילים להכיר את רימקס חדרה וכמות הלקוחות הפוטנציאליים עולה מחודש לחודש.

ההצלחה של המשרד נמדדת בכמות סגירת העסקאות ועם הזמן מצליחים המתווכים למכור דירות של שלושה, ארבעה, חמישה חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. ההיצע הגדול של הנכסים מאפשר לכל לקוח לבחור בין כמה וכמה אפשרויות של נכסים שנמצאים במצב תחזוקה מעולה, או נכסים אשר מחירם מעט נמוך יותר, אך הם זקוקים לשיפוץ.

כמו כן, נמכרים דרך משרד התיווך בתים פרטיים בשכונות אשר בנויות מבתים חד קומתיים בגדלים שונים ובתים פרטיים בכל היישובים והמושבים, אשר סמוכים לעיר הגדולה. 

שתף תוכן:
  • googleplus
  • linkedin
  • rss
  • mail