מידע נוסף

הקמת עסק לייעוץ שינה – המדריך ליועץ המתחיל

הטיפים שיאפשרו לכם לפתוח עסק לייעוץ שינה שבאמת יצליח

רבים מעוניינים להגשים חלום ולפתוח עסק לייעוץ שינה במטרה לעזור לכמה שיותר אנשים. כמובן שכמו בכל פתיחת עסק אחר, גם בתחום הזה הדרך להצלחה עוברת בלא מעט בירוקרטיה, השגת משאבים כספיים מתאימים וצבירת כמות לקוחות שתספיק לתפעול שגרתי של העסק. בשורות הקרובות תקבלו מספר טיפים שנאספו מיועצי שינה שמתפעלים עסק שכזה בצורה טובה ומוצלחת לאורך שנים. קראו ויישמו בעצמכם.

עסק לייעוץ שינה – החשיבות של התחום 

נושא השינה מהווה נקודה מאוד כואבת להורים לתינוקות וילדים עד גיל 5. הילדים בשלבים אלו של החיים מתקשים להירדם בקלות, מתעוררים מספר פעמים לאורך הלילה ועם הגיל, עשויים לגלות גם קשיים נוספים שקשורים למעבר לחדר חדש, מיטה חדשה, היפרדות מהאח או האחות שעברו לחדר משל עצמם ועוד. ייעוץ שינה הוא שירות שיכול לעשות את כל ההבדל בין שינה רציפה ונעימה לכזאת שמלווה בתסכולים רבים. הייעוץ מתבצע על ידי איש מקצוע מתחום הטיפול (יועץ שינה מוסמך) שתפקידו לעזור להורים ללמד את התינוקות ואת הילדים הקטנים כיצד להירדם בקלות בעצמם, ללא תלות בהם או בגורמים אחרים, מה שבסופו של דבר אמור לשפר את איכות החיים של כל המשפחה.

אז כיצד פותחים עסק מצליח לייעוץ שינה?

הדבר החשוב ביותר הוא לבצע חקר שוק מעמיק שבו תבררו לגבי העלויות של הקמת עסק שכזה, טווח המחירים שנהוג לגבות, באיזה איזור הכי כדאי לפתוח את הקליניקה (הן מבחינת גובה דמי ההשכרה והן מבחינת יועצי שינה נוספים שפועלים באיזור), ובקיצור, כל דבר שיעזור לכם לבצע תחשיב כדאיות לפתיחת העסק ויעניק לכם יתרון על פני המתחרים. רצוי לעשות זאת בליווי צמוד של חברת ייעוץ מקצועית שתבנה לכם תוכנית עסקית, וכמובן לנסות לדלות כמה שיותר מידע מיועצי שינה ותיקים, כדי להכיר את התחום טוב יותר לפני ש”קופצים למים”.

מעבר לזאת, ישנן עוד מספר פעולות שכל יועץ שינה ותיק יודע לספר כי הם תרמו לו בצורה משמעותית:

  • הקמת אתר אינטרנט – הקמת אתר מקצועי ומזמין, תעניק לכם יתרון משמעותי על פני המתחרים. מלאו את האתר במידע מקצועי רלוונטי, אפשרויות נוחות ליצירת קשר, ודאגו גם לקדם אותו היטב בגוגל ושיהיה מונגש עבור המשתמשים בטלפון החכם.
  • תעברו לדיגיטאלי – כיום ניתן לנהל משרד חכם בצורה קלה ויעילה. הפתרונות כוללים שימוש בכלים של גוגל דרייב, אופיס, מערכת סליקה וירטואלית ועוד, וכמובן שימוש במערכת CRM שמנהלת לכם את כל שירות הלקוחות והנהלת החשבונות בלחיצת כפתור פשוטה. 
  • ייעוץ מתמשך – הקפידו לקבל ייעוץ פיננסי לא רק בשלבי ההקמה והפתיחה אלא גם בשגרה. הייעוץ יעזור לכם לאתר הזדמנויות חדשות, לאפיין את המתחרים ולתמחר את השירותים שלכם בהתאם להתפתחות התחום.
  • הלוואות לעסקים – ואם אתם זקוקים להלוואה לשם פתיחת העסק ותפעולו הראשוני, דעו לכם כי כיום ישנם מקורות מימון רבים עבור עסקים קטנים מטעם המדינה, הבנקים וגורמים חוץ בנקאיים חוקיים. השתמשו בהם.

עסק לייעוץ שינה לא פותחים רק על פי תחושות בטן. קבלת ייעוץ מקצועי וביצוע חקר שוק מעמיק, כל אלה יעזרו לכם להיכנס אל העולם העסקי ברגל ימין. שיהיה בהצלחה!

שתף תוכן:
  • googleplus
  • linkedin
  • rss
  • mail