מידע נוסף

ממטבחון מעוצב ועד פינות ישיבה – כך תכניסו אווירת Well being לעסק החדש שלכם

ממטבחון מעוצב ועד פינות ישיבה – כך תכניסו אווירת Well being לעסק החדש שלכם

כך תחזקו את האווירה הפנים-ארגונית במשרד החדש עם עיצוב נכון וריהוט משלים (שולחנות קפה, פינות ישיבה, תאורה מתאימה ועוד):

יש משפט אשר אומר “עובדים מאושרים מייצרים חברות מצליחות, וחברות מצליחות מרוויחות אנשים” – הצלחה היא אינה דבר שבא בקלות, אבל אם יש משהו שאפשר לעשות כדי להתחיל לבנות הצלחה זה להשקיע ברווחת העובדים. לגרום לעובדים להיות מרוצים יותר פירושו לעודד אותם לייצר תפוקה טובה יותר, ואחת הדרכים הכי טובות לכך הוא לבנות להם סביבת עבודה מעוצבת, נוחה ונעימה.
החל ממטבחון משוכלל ועד לפיזור פינות ישיבה מעוצבות בכל מקום – כך תוכלו לשפר את האווירה בקרב העובדים:

פינות ישיבה בעיצוב מודרני, שולחנות וכסאות מתכווננים – הכירו את הריהוט החכם

בחלוף השנים האחרונות, יותר ויותר משרדים אימצו את מה שנחשב לדבר הבא בעולם הריהוט המשרדי – הריהוט החכם.

מדובר בריהוט מודרני ומשוכלל אשר יכול להתאים לכל אדם, להתכוונן בהתאמה אישית לעיצוב המשרד ולצרכי העבודה, והיתרון הגדול שלו הוא באפשרות להזיז ולשנות אותו בהתאם לצורך האישי.
ניתן למשל לייבא מספר תחנות עבודה בודדות אשר יכולות לעבוד כאינדיבידואליות או להתחבר יחד ליצירת חלל עבודה שיתופי, שולחנות עבודה מתכוונים אשר ניתן להגביה או להנמיך, פינות ישיבה המגיעות בחלקים בודדים שניתן לחבר לדמוית ספה גדולה ממש כמו סלון פינתי ביתי, ועוד.
משרדים מודולריים הם משרדים גמישים, וחסכוניים.

לחלוק פינות ישיבה עם כל הקולגות – עיצוב חלל משרדי משותף

חללים משותפים (Open spaces) הם טרנד עיצובי מאוד פופולרי, ובעוד שבעבר הוא היה נפוץ בעיקר במשרדים מרובי עובדים, בשנים האחרונות הוא צובר תאוצה גם במשרדים קטנים ובינוניים.
היתרון של עיצוב המשרד כחלל פתוח הוא האפשרות להכיל בתוכו עובדים ממחלקות וצוותים שונים יחד, ומעבר לכך – יצירת אווירת עבודה שיתופית, קרובה וחברותית בין העובדים.
מרחבי עבודה פתוחים יכולים אף לשמש להכנסה של כמה עסקים תחת קורת גג אחד, מעסקים קטנים ופרילנסרים ועד לחברות גדולות.
המרחב הפתוח מאפשר לכולם לחלק את אותם משאבים, ולייצר אווירה חברותית וקרובה בין כולם.

להוסיף קצת ירוק לחלל העבודה

טרנד עיצוב משרדי נוסף שתפס תאוצה בשנים האחרונות הוא הוספת צמחייה לכל פינה – הטרנד הזה הפך להיות פופולארי עד ככדי כך שחברות מסוימות משקיעות בו לרמה של בניית גנים בגג בניין המשרד, חוצצי קירות שעשויים מבמבוק או עץ, פינות ישיבה עטופות צמחיה, קירות ירוקים חיים, צמחים מטהרי אוויר ועצי בונסאי ועוד.
טרנד זה התגלה כגורם המשפר את בריאות העובדים והגברת הפרודוקטיביות שלהם – נוכחות של טבע במקום העבודה תורמת לצוות המשרד להרגיש רגוע, יצירתי, מאושר ובריא יותר, ולייצר תפוקה טובה יותר.

שתף תוכן:
  • googleplus
  • linkedin
  • rss
  • mail