מידע נוסף

משלוש יוצאת 1: 3 סוגי מדפסות מומלצות לעסק חדש

פתחתם עסק חדש? קודם כל- מזל טוב. ניהול עסק, במיוחד בתחילת הדרך דורשת הרבה עבודה מעבר לעבודה המקצועית. בטח כבר בתהליכים שעברתם לקראת הפתיחה הבנתם שהעבודה האדמיניסטרטיבית היא חלק נכבד מן העבודה, ושהעבודה השוטפת דורשת לא מעט הדפסות. המדפסת היא חלק חשוב מהציוד המשרדי אותו יש לרכוש לקראת פתיחת עסק חדש. אם בעבר, ממש כפי שהיה ערוץ יחיד בטלויזיה, היה גם סוג אחד של מדפסות, היום הדברים אינם כך. ישנם מספר סוגים של מדפסות העובדות בטכניקה שונה, כך שבעל עסק מתחיל יכול להתבלבל בקלות בתוך השפע. מהם סוגי המדפסות העיקריים שיש היום? מה היתרונות שלכל אחד מהם?

  • מדפסת המשולבת: המדפסת המשולבת היא לא רק מדפסת. במכשיר אחד אתם מקבלים לא רק מדפסת אלא גם מכונת צילום, סורק ופקס. מדפסת משולבת תחסוך לכם מקום הנדרש לכל אחד מן המכשירים האלה בנפרד. אמנם זו מדפסת מעט גדולה יותר, אך עדיין נחסך לכם שטח משמעותי. לא רק שטח נחסך לכם אלא גם חשמל- הפעלת כל אחד מן המכשירים בנפרד דורשת קודם תשתית חשמל מורכבת בשל הצורך בשקעים רבים יותר. בנוסף, הפעלת כל מכשיר בנפרד דורשת כמות גדולה יותר של חשמל משימוש במכשיר אחד. מדפסת משולבת היא מעולה לעסקים בכל הגדלים, החל מעסק קטן ועד חברות ענק שעבורן מספר מדפסות כאלה יעשו עבודה מצוינת. את המדפסות המשולבות, כמו גם את המדפסות שאינן משולבות, ניתן לחלק לשני סוגים עיקריים: מדפסות לייזר ומדפסות דיו. לכן, מדפסת משולבת מומלצת בכל מקרה. לגבי סוג המדפסת, הדבר תלוי בגודל העסק ובכמות ההדפסה שנעשית בו:
  • מדפסת לייזר: מדפסות לייזר הפכו למדפסות פופולאריות מאוד בעסקים, במיוחד עסקים בינוניים- גדולים בהם כמות ההדפסות היא רבה. ההדפסה במדפסת הלייזר נעשית באמצעות טונר בו ישנה אבקה הנדבקת לדף ויוצרת את ההדפסה בהתאם להוראות בעזרת קרן לייזר. מלבד מדפסת לייזר משולבת ניתן למצוא מדפסת לייזר שחור לבן שהיא קומפקטית ומדפסת לייזר צבעונית המתאימה מאוד לעסקים העוסקים בעיצוב גרפי או ארכיטקטורה. היתרון הגדול של מדפסת הלייזר הוא קצב העבודה היעיל שלה העולה משמעותית על קצב ההדפסה של מדפסת דיו. בנוסף, לאורך זמן היא יעילה יותר כשכמות ההדפסות גדולה כי הטונר מחזיק לזמן ארוך יותר מאשר מחסנית דיו.
  • מדפסת דיו: מדפסת דיו היא המדפסת שכולנו מכירים בתור המדפסת הביתית הסטנדרטית. גם אם הבחירה שלכם היא מדפסת דיו, אל תוותרו על מדפסת משולבת שנותנת לכם את כל הפונקציות במכשיר אחד. מדפסת דיו עובדת בקצב איטי יותר ממדפסת לייזר. לכן, היא מתאימה לעסקים קטנים בהם כמות ההדפסות אינה גדולה. היתרון היחיד שלה על פני מדפסת לייזר הוא מחירה הנמוך, אך מחסנית דיו נדרשת להחלפה לעיתים קרובות יותר מאשר טונר ולכן לטווח הארוך היא משתלמת רק אם על פי הצפי כמות ההדפסות אמורה להישאר קטנה.
שתף תוכן:
  • googleplus
  • linkedin
  • rss
  • mail