מידע נוסף

עסק חדש המשווק מוצרי מאכל? למד על הדרכים לארוז ולשווק נכון

בניית עסק הוא הליך שיש להתייחס אליו בכובד ראש מכל אספקט. על פי רוב בוחרים רבים להקים עסקים בתחומים בהם הם מוצאים עניין ו/או מתמחים ורבים נוטים לחשוב כי העסק נשען על טיב המוצר בלבד, תוך שהם שוכחים את האלמנטים החשובים לא פחות, מהם מורכב עסק ובין היתר שירות הלקוחות, נראות המוצר, עיטוף המוצר, מיתוגו, תהליכי השיווק וכיוצא בזאת. כדי שלא תספקו רק במוצר האיכותי אותו אתם מוכרים לקהל הצרכנים, השקענו מחשבה וריכזנו עבורכם את המידע המקיף אודות אריזה נכונה של המוצר, וזאת על מנת שתצליחו לשווקו באופן יעיל יותר.

כיצד לארוז את המוצר

אם אתם מחפשים פתרונות אריזה הגעתם למקום הנכון. השאלה שנכון שתישאל, היא לא האם נכון ורצוי לארוז את המוצר, אלא, איך הכי כדאי לארוז אותו. כל עוד מדובר במוצרים מתחום המזון, הרי שאתם מחויבים לדאוג לאריזתו וככל שהאריזה תהיה מושקעת ונכונה יותר, כך יהיה זה חכם יותר להתפתחות ומינוף בית העסק.

אריזת המוצר היא האופן בו אתם “מייחצנים” את המוצר. עוד לפני שהמוצר אותו אתם מוכרים מגיע לפיו של הצרכן והוא יכול להתרשם מאיכותו, הוא נפגש איתו בעיניים ועל כן, על האריזה של המוצר להיות מושקעת ומותאמת, הן למוצר והן לאופן בו אתם רוצים לשווק אותו.

מגוון האריזות הוא רחב וכמעט אין סופי, בין אם האריזות נבחרות מתוך קולקציה קיימת ובין אם האריזות נבחרות בהתאמה אישית למוצר הספציפי שלכם. אתם יכולים להחליט על אריזות ניטרליות (כחלק מקולקציה קיימת) ומאידך אתם יכולים לקבוע כי האריזות שלכם יהיו ממותגות ויכללו את שם בית העסק שלכם, כתובת, פרטי התקשרות וכיוצא בזאת. על כל החלטה אותה אתם מקבלים, יש לקחת בחשבון הן את פונקציונאליות האריזה, הן את העלות והן את האיכות, משום שבסופו של דבר האריזה עתידה להגן על המוצר הנמכר.

סוגי האריזות הם רבים ומגוונים, החל מאריזת וואקום, דרך אריזת פלסטיק ועד אריזת נייר – לכל אחת מהאריזות היתרונות והחסרונות שלה.

כיצד לבחור את האריזה הנכונה לכם

כל עוד אתם בעלים של עסק חדש שזה עתה הקמתם, ראוי שתגיעו אל יעוץ אל מול בית אריזה ותקבלו מהם רעיונות לעיטוף ואריזת המוצר שלכם. קחו בחשבון כי בית אריזה מחזיק בידע רב שנים אל מול עסקים רבים ומגוונים ועל כן יש ביכולתו לתרום לכם לעיתים באופן משמעותי.

במעמד הפגישה והייעוץ, תציגו לנציג החברה שמלווה אתכם את המוצר או המוצרים אותם אתם מוכרים והוא יוכל להמליץ לכם אודות האריזות המומלצות ביותר עבורכם, אין ספק כי מומלץ לרכוש אריזות ממותגות, כך שכל מי שיקבל את המוצר הארוז שלכם, ידע וישמע עליכם ובין היתר נכון להדפיס על מוצר האריזה את שם העסק, כתובתו ומספר הטלפון וכמובן במידת הצורך ובהתאמה למוצר ואופן שיווקו, יש להדפיס את מרכיבי המוצר.

 

שתף תוכן:
  • googleplus
  • linkedin
  • rss
  • mail