מידע נוסף

פותחים עסק של קורקינטים ממונעים? הנה כמה טיפים חשובים

מוכרים קורקינטים ממונעים בעסק שלכם – חשוב שתכירו את התחום ותפעלו לפי הכללים

חנויות אופניים וספורט רבות החלו להציע בשנים האחרונות את הלהיט התורן שהוא קורקינטים ממונעים, אשר הפכו עם הזמן לכלי רכב לגיטימי עבור התנהלות יום יומית החוסך זמן וכסף רב. אם גם אתם מעוניינים להצטרף, להוסיף את המוצר הזה להיצע בחנות הקיימת שלכם או אפילו עתידים לפתוח עסק ייעודי עבור הפריט הכה מבוקש, חשוב שתהיו בקיאים בתחום. על אף היותו של הקורקינט כלי רכב קטן שנחשב ללא מזיק, כדאי להבין כי הרכיבה עליו חייבת להתבצע לפי כל כללי הבטיחות ועליכם, כמוכרים, מוטלת האחריות ליידע את הלקוחות בכל האינפורמציה שיכולה לסייע להם לרכב עליו בבטחה. “על הדרך” תוכלו להציע להם מוצרים משלימים ולהרוויח עוד יותר מכל לקוח משלם.

למה כדאי למכור קורקינטים ממונעים בחנות אופניים?

אפילו שהרכיבה על קורקינטים חשמליים אינה דומה לרכיבה על אופניים, מדובר בסופו של דבר בכלי רכב שממלא מטרה דומה למדי: החלפת הנסיעה במכונית, לפחות בחלק מהנסיעות הנדרשות במהלך היום. קורקינטים ואופניים ממונעים וגם כאלה שאינם פועלים על חשמל, משמשים רבים מהאנשים בישראל ככלי רכב עיקרי. נסיעה אל העבודה ובחזרה, רכיבה לסידורים – כל אלו אינם דורשים עוד עמידה בפקקים והתמודדות עם עומסי התנועה הרבים. בערים מסוימות קיים שביל רכיבה על אופניים, אשר יכול כמובן לשמש גם את רוכבי הקורקינטים ומכאן שהשימוש בהם הופך לפשוט יותר גם כאשר הרחובות עמוסים בהולכי רגל. המוצר, אם כן, בין אם הוא נמכר כפריט יחידי בחנות ספורט או כחלק מהיצע של כלי רכב דו גלגליים רחב יותר – כנראה שיהיה גם אצלכם בחנות מהפריטים הנמכרים ביותר.

מול כל המתחרים בענף – איך הופכים את החנות ללהיט?

בשל הפופולריות הגוברת של הרכיבה על אופניים וקורקינטים, רבות החנויות אשר החלו למכור את הפריט הזה והתחרות רק גדלה עם הזמן. הייחודיות של עסק חדש בתחום, אם כן, צריכה להגיע משני היבטים עיקריים: נושא החדשנות ונושא איכות הרכיבה. בעניין החדשנות – הקפידו להתעדכן תכופות במה שיש לענף הרכיבה על קורקינטים להציע והביאו לעסק שלכם את “המילה האחרונה” בתחום, כלומר את הדגמים הכי חדשים שיצאו לשוק. בנושא איכות הרכיבה – כאשר אתם נמצאים בעמדת המכירה, ביכולתם לאפשר ללקוחות להיטיב את חווית הנסיעה שלהם בעזרת היצע מגוון של אביזרים משלימים.

הציעו ללקוחות מעטפת שלמה של אביזרים לרכיבה

כאשר החנות שלכם תיחשב למקום שבו ניתן להשיג את כל הדרוש לרכיבה בטוחה ומהנה, יש סיכוי רב שהלקוחות יחזרו אליכם שוב ושוב ובכל מכירה תרוויחו כסף רב יותר. דאגו למלאי של אביזרים לרכיבה כמו מחזירי אור, קסדות ועוד וכמו כן לימדו על נושא רכיבה בטוחה – ותנו מידע חשוב לרוכשים בנושא זה, מה שיעמיד אתכם באור מקצועי יותר ויהפוך את החנות לאוטוריטה.

שתף תוכן:
  • googleplus
  • linkedin
  • rss
  • mail