מידע נוסף

4 נקודות חשובות בבחירת חברה למתן פתרונות מחשוב לעסק חדש

קשה מאד לנהל כיום עסק ללא שימוש בפתרונות מחשוב, ולמעשה השימוש בפתרונות מחשוב מתאים לא רק לעסקים, אלא גם למוסדות וארגונים, כמו בתי חולים, מוסדות צדקה ועוד. כמו בכל תחום אחר בשוק, ברגע שהביקוש למוצר מסוים עולה, כך גוברת התחרות, וניתן לראות את זה גם בקרב החברות העוסקות במתן פתרונות מחשוב. לכן, כשאתם מתחילים לחפש אחר החברה שתתאים לכם, או מתלבטים בין מספר חברות, תוכלו להיעזר בנקודות הבאות.

נקודה ראשונה – מהם פתרונות מחשוב?

לא מפתיע לגלות שיכולות להיות הגדרות אחרות לפתרונות מחשוב, בין חברה לחברה. פתרונות מחשוב הם שם רחב הכולל מגוון של שירותים, החל מתכנון מערכת מותאמת לעסק ועד לאחסון וגיבוי מידע בשירותי ענן, כאשר בין לבין יש עוד נושאים רבים בהם החברה מטפלת. אתם כלקוח, צריכים להגדיר קודם כל מה אתם מחפשים, ורק לאחר מכן לחפש חברה המציעה את השירות העונה לצורך.

נקודה שניה – מה כלול בשירות?

כשאתם מזמינים הקמת מערכת מחשוב לעסק, אתם צריכים לחשוב כמה צעדים קדימה ולשאול מה יקרה ביום בו החברה תסיים את תהליך ההקמה. כאשר מדובר בחברה מקצועית, שעשתה עבודת הכנה קפדנית ותכנון מדויק, המערכת אמורה לפעול ללא תקלות רבות או ללא תקלות כלל. אולם סביר להניח שמדי פעם יתעוררו תקלות הקשורות לתשתיות, למערכת החשמל או רשת התקשורת וגם בשל בלאי של המערכת או עומס יתר. לצד אלו יש מקרים בהם העובדים הם אלו שגורמים לנזק או שהם פשוט לא יודעים כיצד להתמודד עם בעיה שהתעוררה באופן מפתיע באחד המחשבים. בכל אחד מהמקרים הללו, אתם רוצים שתהיה לכם אפשרות לחזור לחברה שביצעה את התכנון וההקמה, ולקבל ממנה שירות תמיכה טכני ושירותי טיפול בתקלות. מסתבר שלא בכל חברה זה כלול בשירות ולכן כדאי שתבדקו זאת מראש, לפני שאתם מחליטים עם איזו חברה להתקשר.

פתרונות מחשוב לעסק חדש

נקודה שלישית – מי כלול בצוות החברה?

כדי לתכנן מערכת מחשוב בהתאמה אישית ללקוח, ולהתקין אותה במשרדי העסק, יש צורך במספר אנשי מקצוע וביניהם: מהנדס, מנתח מערכות, מאפיין, טכנאי מחשוב ותקשורת, וכמובן צוות שירות לקוחות. חברה המעסיקה צוות רחב או עובדת בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון, היא חברה מקצועית שתוכל לתת לכם מגוון פתרונות מחשוב ושירותים משלימים.

נקודה רביעית – מי מבצע תחזוקה של המערכת?

אחת הבעיות שכל עסק נאלץ להתמודד עמה, זו בעיית אחסון ואבטחת מידע. יש כיום פתרונות אפקטיביים כמו חוות שרתים או אחסון בענן, וכאשר אתם פונים לחברה לצורך שירות פתרונות מחשוב, כדאי לברר היכן המידע יאוחסן, מי מבצע תחזוקה של השרתים, מהם פתרונות הגיבוי והאם המידע מאובטח בהתאם לתקנים הנדרשים.

בחירה בחברה מובילה למתן פתרונות מחשוב לעסקים, יכולה לייעל את תהליכי העבודה ולהוביל לשיפור משמעותי בתפוקת העסק.

 

שתף תוכן:
  • googleplus
  • linkedin
  • rss
  • mail