מידע מקצועי

כך תנהל את העסק נכון: כל הטיפים שצריך להכיר

כיום עסקים רבים נופלים ונסגרים עקב ניהול לא נכון של העסק, יותר מ-40,000 בתי עסק נסגרים בכל שנה בגלל אי השמת תשומת לב לתחום העסקי, חלוקה לא נכונה של התקציב, יותר הוצאות מהכנסות, השקעה לא נבונה בפרטים החיצוניים של העסק במקום השעה במוצר או השירות. כל זה ועוד פוגע בעסק, בניהולו ואף גורם להתמוטטות שמובילה לסגירת בית העסק.

כדי לגרום להצלחת העסק צריך להתנהל חכם, לשמר את מה שקיים ולחשוב על טובת העסק בלבד. לפעמים עסקים שמצליחים הם לא בהכרח העסקים הכי נוצצים או העסקים שמוציאים את כל התקציב על מצרך או פרסום שלא בהכרח היה מועיל ואפקטיבי כמו שנחשב. עסקים קטנים זקוקים למרווח הנשימה הראשוני כדי להתבסס ולהצליח ולכן יש צורך להשקיע, אבל השקעה חכמה שתוביל למרווח הנשימה המתאים, מרווח הנשימה שישמור על השלד של העסק ויבסס אותו כעסק שמתנהל נכון, עסק קיים, עסק שעובד.

דרך פרקטית להשיג את מרווח הנשימה הוא באמצעות לקיחת הלוואת חוץ בנקאיות. כיום, חברות מימון חוץ בנקאיות מציעות מגוון רחב של הלוואות בתנאים נוחים כדי לגרום לעסק הקטן שחלמת לפתוח.. להפוך למציאות. הסיבות לקחת הלוואה שכזו הן בלתי פוסקות. ניהול נכון ונח, לא לפגוע במסגרת האשראי, להמשיך להתנהל בחיי היום יום ועוד.

הלוואות חוץ בנקאיות הן הפיתרון המושלם להמשיך לנשום, להמשיך לחלום, להמשיך… לחלום. והכי חשוב מאפשרות לכם כבעלי עסקים לנהל את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר. אך לקיחת ההלוואה אינה מספיקה, יש צורך לנהל נכון את העסק ולכן להלן מספר טיפים שיעזרו לכל עסק להצליח ולהתקדם:

  • תהיו ייחודים – לפני פתיחת עסק חדש בדוק את התחרות בשוק, האם יש כדאיות בפתיחת העסק או שהשוק רווי מתחרים. תחרות היא בריאה זה נכון, אבל במידה שיש מותגים מבוססים באותו תחום, שיקול לייחד את העסק במוצר חדשני או שירות שלא נראה אף פעם ייצור את הבאזז הראשוני שיבדל את העסק מהמתחרים.
  • קהל היעד – עשו סקר שוק, האם למוצר או השירות שהעסק שלכם מציע יש קהל יעד רלוונטי? האם ההשקעה שלכם בבניית העסק תהיה כדאית לשוק מסויים? לפעמים בחירה בעסק אשר אין לו קהל יעד מספיק גדול אולי לא שווה את הקמתו מלכתחילה.
  • תוכנית עסקית – נאמנות לתוכנית עסקית מבטיחה הצלחה, לכל עסק ישנו תקציב המוגדר מראש, חריגה מההוצאות ההקמה המתוכננות עלולות לפגוע בכל עסק, השקעה ראשונית היא כדאית להחדרת המוצר או השירות לקהל היעד. אך יש לעשות ככל הניתן כדי לא לחרוג מהתוכנית העסקית. חריגה שעלולה לחרוץ את דינו של העסק עוד לפני הקמתו.
  • מהי העלות הנדרשת – לקיחת הלוואה חוץ בנקאית כניהול עסק היא מחשבה חיובית כפי שנאמר, אך בנוסף מחשבה על הצרכים הפיננסים שלכם. חשבו ביניכם מהו הצורך הכספי המדוייק (פחות או יותר שלכם) כדי לא להכביד על תזרים המזומנים החודשי. מחשבה תחילה על סכום הלוואה תמנע לקיחת הלוואה נוספת מצד אחד ולקיחת סכום גבוה מדי שישב סתם בצד או יגרור הוצאה עודפת מצד שני.
שתף תוכן:
  • googleplus
  • linkedin
  • rss
  • mail