מידע מקצועי

מחשבים ניידים לאנשי עסקים הנמצאים בתנועה מתמדת

המציאות האולטימטיבית עבור כל איש עסקים כמוך היא להיות מסוגל לפעול סימולטאנית בשלוש זירות לפחות.
מסתבר כי את השאיפה הזו ניתן להגשים, לפחות חלקית, בעזרת הטכנולוגיה העכשווית. שלל מכשירים טכנולוגיים חכמים מאפשרים לך לעשות את הבלתי יאומן – לקחת איתך את המשרד לכל אשר תלך, לעשות כמה פעולות בו זמנית ולהיות (גם אם לא פיסית) ביותר ממקום אחד בזמן נתון. אם גם אתה איש עסקים וזקוק למכשיר טכנולוגי שכזה תיעזר במאמר הבא כדי לדעת מהן האפשרויות שלך ובמה כדאי לך לבחור.
 
אולטרה בוק ומשרד וירטואלי
 
בעולם העסקים התובעני שהקצב בו מהיר ותדירות השינויים בו היסטרית מכשיר טכנולוגי מתוחכם הוא גלגל הצלה נחוץ וכלי עבודה חשוב מאין כמוהו. בתחילה היה זה הטלפון הסלולרי על גלגוליו השונים, לאחר מכן היה זה המחשב הנייד וכעת ישנו הטאבלט וכמובן מיני לפטופ ומי טרם שמע על החידוש הנהדר האולטרה בוק?
 
אז איך תדע במה לבחור ומה הם היתרונות והחסרונות של כל “משרד נייד” שכזה, בדמות מכשיר טכנולוגי? תקרא את המאמר הבא.
ובטרם נתחיל בבחינת כל אפשרות לעומק נקדים ונבין מה אתה מחפש ואילו מאפיינים חשוב שיהיו למכשיר הטכנולוגי שילווה אותך בימי העבודה שלך מחוץ למשרד:
 1. נוחות שימוש: בכל תנאי, ברכבת, במטוס, באוטו או במשרד של קולגות. מחשב נייד חייב להיות נגיש ונוח לשימוש.
 2. בעל משקל קל: אם אתה סוחב אותו כל היום רצוי שהוא יכביד עליך כמה שפחות.
 3. יעיל: המכשיר הטכנולוגי הזה חייב לכלול כמה שיותר פונקציות ולאפשר לך גישה לתוכנות, מסמכים, אפליקציות, סקייפ, מצגות וכדומה.
 4. חיי סוללה ארוכים: יש צורך בסוללה שרדנית ואיכותית שתאפשר עבודה לאורך זמן בלי טעינות תכופות.
 5. עמידות: מכשיר טכנולוגי שכזה חייב לעמוד היטב בפני סחיבות, טלטולים, חבטות ושפיכת משקאות.

אז מה הן האופציות ואיזו הכי טובה?

 1. להסתפק בפלאפון חכם: להסתפק רק בסמאטרפון זו אחת האופציות שלך. היתרונות- זה קל ושימושי, מאפשר שמירת מסמכים; זה נוח לשימוש אבל החיסרון הבולט שזה כנראה לא מספיק. גאון ככל שיהיה – סמארטפון איננו לפטופ ולא יכול לשמש ככזה ולייתר את הצורך בלפטופ של ממש.
 2. מחשב נייד מסורתי: הלפטופ שכולנו מכירים מתאים בדיוק למטרה שלשמה התכנסנו. יתרונותיו- הוא חזק, נוח לשימוש, אפשר לעשות איתו הכל, משרד נייד לתפארת. אבל הוא כבד, מסורבל ואולי יש פתרונות מתאימים יותר?
 3. מיני לפטופ:  אחד הפתרונות הסופר יעילים והסופר מתאימים במצב שכזה הוא מיני לפטופ. מכשיר טכנולוגי עם כל היתרונות של מחשב נייד וללא החסרונות. כמו שתוכלו להתרשם כאן – אפשר להקליד בו, להציג באמצעותו מצגות, הוא מכיל את כל התוכנות וכל האפליקציות, הוא שימושי, נוח קל ונייד והוא יכול להיות גם טאבלט לעת הצורך. מה צריך יותר מזה?
 4. טאבלט: אופציה לא רעה נוספת היא הטאבלט. שיותר ממחשב נייד קטן היא למעשה סמארטפון גדול, רק ללא אפשרות החיוג ועם כמה פונקציות של מחשב. הוא קל, דק ושימושי אבל נעדר חלק מהפונקציות החיוניות לעבודה ולכן שווה שתבדוק מה אתה צריך לפני שתלך על רכישה.
 5. אולטרה בוק: מיני לפטופ עם תכונות של טאבלט. זהו שילוב מעניין שבהחלט יכול להתאים לכל איש עסקים. עם הזמן הופך מכשיר טכנולוגי עתיר יתרונות זה לאופציה מועדפת עבור רבים. מדובר, למעשה, במיני לפ טופ דק (עוביו עד 18 מ”מ), קל(משקלו עד 1.4 ק”ג) ובעל מסך מגע של עד 15 אינטש. למכשיר יתרונות רבים: הוא חזק וקל, נוח לשימוש וחיי הסוללה שלו ארוכים (חמש שעות ללא צורך בטעינה). המעבד של רוב המכשירים הללו הוא סופר חזק וחלקם גם מאד עמידים בפני מכות וטלטולים והחיבוריות האלחוטית שלהם מוגברת.

אז אחרי שסקרנו את כל האופציות ובחנו יתרונות וחסרונות נכריז על שניים מהמכשירים הטכנולוגיים שהגיעו בקלות לקו הסיום – מיני לפטופ ואולטרה בוק שמאפייניהם הופכים אותם לסופר מתאימים לאנשי עסקים בתנועה.

שתף תוכן:
 • googleplus
 • linkedin
 • rss
 • mail