מידע מקצועי

מט”י עבור בעלי עסקים

מט”י, או בשמו המלא המרכז לטיפוח יזמות עסקית הוא עמותה בעלת סניפים שונים ברחבי הארץ, אשר מתמחה בסיוע וקידום יזמות לעסקים קטנים או בינוניים, ובמיזמי סטארט אפ טכנולוגיים שונים. מטרת הארגון היא לסייע בהפיכה של רעיון לעסק, תוך כדי מתן תמיכה, ייעוץ ותכנון עסקי בענפים השונים. במט”י מצויים מאגרי מידע רבים בנוגע ליזמות עסקית, והעובדים בה למודי ניסיון בכל מה שקשור לטיפוח יזמות, ותהליכי פיתוח יזמות. נוסף על כך,

מט”י מעמידה את שירותיה השונים ליזמים ובעלי עסקים אשר מעוניינים לקדם את העסקים הקיימים. השירותים של מט”י ניתנים באמצעות ליווי מקצועי של מומחים ויועצים במגוון תחומים. שיטות הסיוע של הארגון מתמקדות ביעוץ לגיבוש תוכנית עסקית, לימוד של שיטות ניהול, ליווי וחניכה עסקית וסיוע בגיוס הלוואות ואמצעי מימון. חלק נרחב מהשירותים המוצעים במט”י מסובסדים על ידי משרד התמ”ת, כך שניתן לקבל יעוץ במחירים מוזלים ונוחים לכיס.

השירותים השונים שמציעה מט”י לעסקים

בין השירותים השונים שמציעה מט”י לעסקים ניתן למצוא:

 1. סיוע של יועצים מנוסים בכתיבה של תוכניות עסקיות על מנת להפוך את הרעיון של היזם לעסק מתפקד.
 2. קורסים והדרכות בנושאים שונים כמו: קורסי הקמה וניהול של עסקים, קורסים של שיווק ומכירות, קורסי הקמה וניהול של עסקים בתחום המזון, גני הילדים, חברות סטארט אפ ועוד, קורסים ללימוד של שיווק באינטרנט ויצירת עסק באינטרנט, קורס מסחר בינלאומי, קורס יזמות, סדנאות לשימור לקוחות ועוד.
 3. יעוץ וליווי עסקי פרטי לעסקים באינטרנט, להקמת חברת סטארט אפ, ולעסקים בנושאים השונים.
 4. סיוע בהשגת מימון בתנאים נוחים לצורך פתיחת עסק או לצורך השקעה בעסק.

מדוע כדאי להיעזר במט”י בעת פתיחת עסק?

עסקים רבים נפתחים מידי שנה, ורבים עושים זאת גם ללא סיוע של מט”י. אם כך, מדוע כדאי בכל זאת לקבל סיוע מהיועצים של הארגון שכולו נועד לעסקים הקטנים?

 1. הכוונה למתחילים: כל אחד מאיתנו אשר מחליט לפתוח עסק מעוניין להצליח ולהרוויח כמה שיותר. אולם, רבים אשר מעוניינים לפתוח עסק אינם יודעים איפה להתחיל, לאן לפנות ומה לעשות. בארגון מט”י תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי על פתיחת העסק, ותוכלו לקבל יעוץ מקצועי ומקיף על תהליך הפיכת הרעיון לעסק.
 2. כל המידע במקום אחד: מט”י מרכז בעבורכם את כל המידע הרלוונטי על פתיחה וניהול של עסקים והכל במקום אחד. בין אם אתם מעוניינים במידע על יזמות ופתיחת עסק, בין אם אתם מעוניינים במידע על שימור לקוחות או מכירות, ובין אם אתם מעוניינים במידע על משקיעים ומקורות מימון שונים, את הכל תוכלו למצוא תחת קורת גג אחת מסודרת ומקצועית.
 3. מחירים נוחים: קורסים ומידע אודות פתיחת עסק תוכלו למצוא במקומות רבים, אולם רבים מן השירותים הניתנים במט”י מסובסדים על ידי משרד התמ”ת או על ידי משרד העליה והקליטה, ולכן תוכלו למצוא יעוץ ומידע במחירים זולים ונוחים.
שתף תוכן:
 • googleplus
 • linkedin
 • rss
 • mail