פיננסים

משרדים חדשים במגדלי אלון בת"א נמכרים למשקיעים ב369,000 ₪

הישראלים התחילו לרכוש משרדים קטנים להשקעה בעיקר בשל שכר הדירה הגבוה. קבוצת הנדל"ן ALIS השיקה כעת את הפרויקט החדש שלה למשקיעים – משרדים בקומה ה-31 של מגדלי אלון בת"א. המשרד מגיע מעוצב ומאובזר עם שוכר משלם (שסגור לחוזה לשנה קדימה). לקבוצה יש ביד מוצר מנצח – הנה כמה סיבות לכך:

לוקיישן

השוק מוצף בהצעות להשקעה בנדל"ן מסחרי – מתחמי עסקים מוקמים תחת כל עץ רענן בפריפריה ובמרכז, כשכל אזור מתיימר להיות המרכז הבא של ישראל. צמד מגדלי אלון בת"א, נבנו ברחוב יגאל אלון, בסמוך לבניין 'אלקטרה' ולמשרדי גוגל, מרחק של 2 דקות מרכבת השלום וממגדלי עזריאלי. עם מיקום כזה, הם לא צריכים עבודת יחצנות. הם כבר עכשיו מתחם העסקים החם של ישראל, וזה לא עומד להשתנות.

תוספת של 3,300 ש"ח בחודש כשכר דירה

בהשקעה של 369,000 ₪ אתם קונים לעצמכם נכס נדל"ן בפריים לוקיישן, ומוסיפים להכנסה החודשית שלכם כ-3,300 ₪, פי 3 (!) בממוצע מהתשואה שתקבלו עבור השכרת דירת מגורים. בלי בנקים, בלי משכנתא, ובלי שותפים אתם מצליחים להגדיל את ההכנסה החודשית שלכם באופן משמעותי ולקנות לכם נכס נדל"ן משלכם.

קנית משרד? קיבלת שוכר שכבר חתום על חוזה

יזמי הפרויקט כל כך בטוחים בהצלחתו, שהם מתחייבים למצוא עבורך שוכר למשך השנה הראשונה (!) בתשואה משוערת של כ-10%. השילוב של מיקום מנצח ורמת התכנון, הבנייה והעיצוב יוצאת הדופן של המגדלים מבטיחים השקעה כדאית במיוחד. כשמוסיפים לכך את התחייבות היזמים למצוא עבורכם שוכר לשנת השכירות הראשונה, מעניקים לכם שקט נפשי וביטחון כלכלי.

כיוון שיציבות היא ערך משמעותי מאוד לבעלי עסקים, הרי שבניגוד להשכרת דירת מגורים, השכרת נדל"ן מסחרי היא לרוב השכרה לטווח ארוך, דבר שחוסך מכם את כאב הראש שבהחלפות שוכרים. אחרי הכל, איזה בעל עסק רציני ירצה לעבור משרד כל שנתיים?

סטנדרט בינלאומי של בנייה

קומה מסחרית ובה סוכנות דואר, בתי קפה ומסעדות, לובי רחב ידיים בעיצוב נקי ואלגנטי, פטיו מעוצב הכולל מרפסות גדולות וגינה, 14 מעליות שעומדות לשירות בעלי העסקים ולקוחותיהם, 6 קומות של חניון הכולל 2,200 (!) חניות, המעניקות פתרון למצוקת החניה באזור מרכזי זה של תל אביב, מלתחות וחדר אחסון אופניים לבעלי העסקים הספורטיביים והמודעים סביבתית. מקבוצת אליס נמסר כי לצד העסקה הבסיסית של משרדים בגודל 12 מ' שיתנו שכר דירה בגובה 3,300 ש"ח לחודש, המתעניינים במשרדים הגדולים יותר (עד 43 מ') יהנו מהנחה נוספת לעלות למטר וכתוצאה מכך מתשואה גבוהה יותר.

דברים שרואים מהקומה ה-31

המשרדים שמוצעים למכירה על ידי חברת ALIS ESTATE נמצאים בקומה ה-31 של מגדלי אלון, ומשקיפים על נוף פנורמי מרהיב של תל אביב. מלבד הנוף האורבני, ייהנו בעלי העסקים במגדלי אלון מחדרי ישיבות מרווחים, מטבח, פינות המתנה מסודרות, עמדת קבלה עם מזכירה ומשרדים ברמת גימור גבוהה ביותר. בזכות המחשבה הרבה שהושקעה בתכנון המגדלים, הם מספקים מענה מיטבי לכלל הצרכים של בעלי העסקים ולקוחותיהם, והרבה מעבר לכך.

חברת ALIS ESTATE החלה כעת בהשקת במכירת משרדים בקומה ה-31. ההון העצמי הנדרש הוא 159,000 ₪ בלבד, ומספר המשרדים למכירה מוגבל.

לקבלת פרטים נוספים על הפרויקט, השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.

שתף תוכן:
  • googleplus
  • linkedin
  • rss
  • mail