פיננסים

לא צריך להיות טייקון בשביל להשקיע בנדל"ן כחול לבן

הפרויקט במתחם BBC בר"ג נתפר בצורה הרמטית כך שיתאים למשקיעים קטנים המעוניינים להשקיע בנדל"ן בישראל. ההצעה שעומדת על הפרק – משרד מרוהט ומעוצב בלוקיישן מבוקש, ובמחיר של החל מ-299,000 ש"ח (+מע"מ). גולת הכותרת –  קבלת מפתחות למשרד בעוד 4 חודשים בלבד.

המשקיע הישראלי מעדיף לרכוש נכסים בגבולות ישראל – כאלה שאפשר לראות, להרגיש, לדעת מי בונה אותם וכיצד הם באמת נראים. הבעיה שנוצרה בשנים האחרונות הייתה בעיקר המחיר: כבר לא אטרקטיבי לקנות דירה להשקעה בישראל וצריך להיות אוליגרך בשביל לקנות שתיים :-). הפרויקט, שנפתח זה עתה לשיווק במתחם BBC, נתפר בכדי לתת מענה מדויק ואטרקטיבי למשקיעים הקטנים בישראל.

הנה 5 סיבות מדוע המשרדים בפרויקט הולכים להיחטף:

  • המחיר האטרקטיבי ושכר הדירה החודשי: עזבו אתכם מדיבור על "הון עצמי נדרש לרכישת המשרד". אתם יכולים לרכוש את המשרד במחיר של החל מ-299,000 ש"ח (פלוס מע"מ). מדובר במשרדים בגודל של 10-20 מ"ר. במקום להיאבק במשכנתא מנופחת במשך 15 שנה, תוכלו לרכוש נכס שמניב שכר דירה במחיר באמת שפוי.  שכר הדירה החודשי שצפוי להתקבל מההשקעה עומד על 3,000 ש"ח בחודש. לכו תמצאו השקעה בישראל שתיתן לכם שכר דירה כזה מהשקעה כל כך קטנה..
  • אכלוס תוך 4 חודשים: במקום לבנות על נכס שיהיה מוכן רק בעוד 3 שנים – כאן יש לכם הזדמנות לקבל את המפתח למשרד כבר בעוד מספר חודשים. העובדה שניתן ליהנות משכר הדירה בצורה כמעט מיידית שווה לא מעט כסף עבור המשקיע..
  • סוגרים את כל הפינות: המשקיע נהנה למעשה ממשרד מעוצב ומרוהט ברמת גימור יפהפייה ואחידה לכל המשרדים בקומה. כל המשרדים נהנים מחדר ישיבות משותף, מטבחון מאובזר ושירותים.
  • הלוקיישן: המגדל ממוקם בצמוד למכון מור בתוך מתחם BBC ברמת גן. גולת הכותרת היא הצמידות לתחנת הרכבת הקלה שנמצאת בבנייה ותהפוך את המגדל למבוקש ביותר בקרב השוכרים הפוטנציאליים.
  • המגדל עצמו: מי שאינו מכיר את המגדל – מדובר במגדל המתנשא לגובה 100 מטרים ומאוכלס ב-22 קומות של משרדים ומסחר. המגדל תוכנן ע"י "בר לוי" אדריכלים וכולל לובי מפואר, מעליות מהירות, שירותי שמירה וניקיון ואחזקה 24/7. 


חברת אקוויטי נדל"ן, המשווקת את הפרויקט, הצליחה לבנות תמהיל נכון גם למשקיעים וגם לשוכרים הפוטנציאליים. השוכרים שיאכלסו את הפרויקט ייהנו מדמי שכירות אטרקטיביים + משרד יפהפה במגדל מפואר.המשקיעים נהנים מהשקעה מיידית בישראל מבלי להזדקק למשכנתא חונקת ל-10-15 שנים..

מעוניינים לקבל מידע נוסף על רכישת משרד בפרויקט? השאירו פרטים:

שתף תוכן:
  • googleplus
  • linkedin
  • rss
  • mail