כלים עסקיים


גוגל דרייב לגיבוי, סנכרון ושיתוף מאובטח של קבצי העסק

כאשר אדם נרשם לשירות של Gmail אוטומטית הוא מקבל המון שירותים נוספים מבית Google. אחד מהם הוא Google Drive. השירות החינמי מאפשר את הפעולות הבאות:

מרכזיה וירטואלית – פתרון לייעול העסק הקטן בעידן הטכנולוגי

גם היום, בשנות האלפיים, כשאנחנו חושבות על מרכזייה הדימוי הראשון שעולה לנו בראש הוא לוח גדול של שלוחות טלפון, ומרכזנית שתפקידה להפנות שיחות לשלוחה הנכונה. מרכזיות כאלה, אפשר לומר בביטחון כמעט מלא, אפשר למצוא היום בעיקר במוזיאונים לתקשורת.

עושים סדר ב"תיקייה" העסקית – שימוש בתוכנות מתקדמות לבית העסק

פותחים עסק חדש? מחפשים תוכנת יעילה לניהול העסק? מקימים עסק חדש או משדרגים עסק קיים זקוקים לנגישות ברמה גבוהה יותר? רוצים שהנתונים השונים יקפצו מול עיניכם ולוותר על ערימות הקלסרים והניירת?

איזה רשיון לתוכנות של מייקרוסופט צריך לעסק מתחיל? ועוד כמה מילים על סביבת עבודה

  סביבת עבודה  מבחינת חומרה המחשב חייב להיות אמין ולרכוש אותו עם 3 שנות אחריות. נכון לכתיבת שורות אלו מפרט מחשב עם: מעבד I5 ומעלה, כונן קשיח של 500 מגה, זיכרון פנימי של 8 ג׳יגה אמור לעשות את העבודה כמעט לכלל העובדים באשר הם (אולי לא לגרפיקאים וכאלה שזקוקים לכח חישובי מוגבר).   מלבד המחשב עצמו במידה […]

רכישת ציוד מחשוב לעסק חדש

אחד מהדברים החשובים בהכנות לפתיחת משרד לעסק חדש הוא רכישת ציוד מתאים. כאשר עומדים בפני רכישת ציוד לעסק, חשוב מאוד לעשות תהליך אפיון של צרכי המערכת על מנת להתאים את הרכישה ולא לרכוש דברים מיותרים ולחסוך עלויות.

מהם היתרונות בשימוש תוכנה לניהול העסק

תוכנה לניהול לקוחות עשויה לסייע לניהול העסק במשימות השוטפות כגון הזמנות לקוחות, יעילות הגבייה, רווחיות ושאר פעולות שבעבר נעשו בצורה ידנית